سامانه مدیریت یکپارچه مراکز آموزشی

درباره سمیما


صاحب امتیاز

گروه نرم افزاری سمیما به مدیریت آقای مهندس مهدی صالحی متولد مرداد سال 1367 با مدرک کارشناسی ارشد الگوریتم و محاسبات فعالیت خود را از سال 1393 و با هدف تولید نرم افزار آموزشی، مالی و آموزشگاهی و هچنین طراحی وب سایت و نرم افزارهای مبتنی بر وب آغازکرد.

مهندس صالحی دارنده لوح تقدیر از سازمان بنیاد ملی نخبگان کشور با اتکا به نیروهای جوان و با استعداد خود توانست در مدت کوتاهی در تمامی عرصه های فعالیت خود محصولاتی را تولید و به بازار عرضه کند.

اهداف

با توجه به فقدان نرم افزاری کارا در زمینه اتوماسیون مالی و آموزشی در بین موسسات و آموزشگاه های کشور در همان دوران تاسیس شرکت اقدام به طراحی و تولید نرم افزاری قدرتمند در این زمینه گرفتیم.

چشم انداز

چشم انداز ما از همان ابتدا بر این اساس بوده که چگونه می توان همواره به عنوان مجموعه ای موفق و زیر ساخت در زمینه های ذکر شده بود و اینکه با خلق آثاری جدید پا به عرصه بین المللی گذاشت. نقشه رسیدن به این چشم انداز یا همان رسالت شرکت با رعایت حقوق مشتریان و احترام گذاشتن به نیازهای آنان و همچنین به روز بودن و پژوهش کردن در تمامی موارد محقق خواهد گردید.

امید داریم لطف بی کران پروردگار متعال شامل حالمان شده و بتوانیم از همکاری و حمایت های مشتریان و هم میهنان عزیزمان بهره مند شویم.